whatsapp
 • Ücretsiz Servis

  Ücretsiz servisimizden yararlanmak için lütfen sipariş hattımızdan bizimle irtibata geçiniz.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Veriğimiz hizmetler ve aldığımız müşteri memnuniyetiyle sizlere sorunsuz ve kaliteli alışverişi garantiliyoruz.

 • Neden Biz?

  Çünkü Titiz Halı Yıkama Sinop Fabrikası son sistem ekipmanları ve profesyonel ekibiyle sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

 • İstek & Şikayet

  Size daha kaliteli hizmet verebilmemiz için iletişim bölümümüzden istek ve şikayetlerinizi bize bildiriniz.

Titiz Halı Yıkama Sinop Fabrikasına hoşgeldiniz! Hizmetlerimiz hakkında detay ve fiyat bilgisi almak için mutlaka bizi arayınız.

Faydalı Bilgiler

 • Faydalı Bilgiler

  Halılar yoğun şekilde mite, evtozu akarı, bakteri, alerjen ve kir barındırmaktadır.

  Araştırmalara göre %98'den fazla halılarda  kir, ev tozu akarları, uyuz böcekleri, bakteri içeriyor. Kızarık ve yaşlı gözler, şişmiş gözkapakları, kaşınan ve akan burun, öksürük, nefes darlığı yada ciltte kızarıklıklar ile uyanıyorsanız büyük olasılıkla vücudunuz halınızdaki toz akarları ve uyuz böceklerinin dışkı/pisliklerine alerjik reaksiyon göstermektedir. Halıların yoğun bakteri ve canlı organizma barındırdığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti yetkililerince de halılardan alınan numunelerde ortaya çıkarılmıştır.
   
  Halılarımız, Ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Deri döküntüleri, tozlar,  vs. halılarımızda ve ev ortamında mevcuttur, genellikle buradan dağılırlar. Mikro parçacıklardan bizi koruyamaz. Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), halıda bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler.